Laupäev, 21. juuli 2018
 KANDIDAADID Marko Tiitus

MARKO TIITUS
Viljandi Jaani koguduse õpetaja, Viljandi praostkonna praost. Marko Tiitus on sündinud 6. septembril 1971 Tallinnas. Ta on õppinud akordionit ja lõpetanud Georg Otsa nim Muusikakooli, kus keskhariduse kõrval omandas ka muusikaõpetaja, orkestriartisti ja harrastuskollektiivi dirigendi kutse. 1991–1994 jätkas õpinguid samas koolis süva-täiendõppe kursusel. Aastatel 1992–1997 õppis EELK Usuteaduse Instituudis, millest viimased kaks aastat magistriõppes Norras. Alates 2005. aastast õpib Tartu Ülikoolis doktoriõppes usuteadust.
Loe lähemalt »

Küsimused peapiiskopikandidaatidele: Marko Tiitus
Ajaleht Eesti Kirik
1. Olete praostina juhtimas praostkonda, aga teil on kirikus ja väljaspool kirikut teisigi ülesandeid. Kuidas suudate end ja oma aega jagada? 1. Üheltpoolt kaasneb paljude kohustustega pealiskaudsuse oht, teisalt on eri ülesandeid täites elu mitmekülgsem ja põnevam, üht tööd tehes on võimalik teisest puhata ning küllap on ka pilk oludele ja inimestele avaram. Samas ei ole need eri asjad – nii koguduseõpetaja, praosti kui õppejõuna teenin ma Eesti kirikut.
Loe lähemalt »